Forum Pro Ana
Forum Pro Ana - ANNOWY DOM

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

...Quod me nutrit, me destruit... jeżeli pragniesz do nas dołączyć utwórz wątek w części rekrutacyjnej, wcześniej zapoznaj się jednak z zasadami forum. Odpowiedz na pytania o sobie. Jesteśmy otwarte na nowych użytkowników. Rekrutacja otwarta zapraszamy nowe motylki.

#1 2024-02-15 17:41:58

eythen
Użytkownik
Dołączył: 2024-02-15
Liczba postów: 1
AndroidChrome 117.0.0.0

Jak mam zmienić swoje życie?

Hej, ogólnie to ana towarzyszy mi od kiedy pamiętam, odchodziła i przychodziła, natomiast ja, jako młoda dziewczyna, nigdy nie wiedziałam jak się za to wszystko zabrać.


Po kilku latach znów do mnie wróciła, tym razem jednak czuję się pewna, cieszę się że wreszcie jestem na dobrej drodze. Chciałabym poznać osoby które siedzą w tym głębiej, pogadać i dowiedzieć się czegoś. Nie mam pojęcia o dietach, bo gdy byłam młodsza, jedyne co znałam to głodówki (które naturalnie kończyły się nienajlepiej). Nie byłam też na żadnych forach, nie znam żadnych trików itd.
------
Chętnie podzielę się discordem lub czymś innym, oraz dowiem się i upewnię różnych rzeczy <3

Offline

#2 2024-02-16 23:22:32

Abaddona
Użytkownik
Dołączył: 2024-02-16
Liczba postów: 3
MacintoshSafari 605.1.15

Odp: Jak mam zmienić swoje życie?

Hej od pół roku jestem na intensywnej diecie i już schudła. W moim przypadku było to stopniowe ograniczani ejedzenia tzn coraz mniej. Głodówki to zły pomysł, bo jak zapewne wiesz jak z dnia n a dzień zrobimy cut off od jedzenia to sie nie uda. Trzeba sobie stopniowo wyrabiać nawyk

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
Otwarta rekrutacja. Zapraszamy.

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
forum1ga - crystalmta - citycenter - deasa - apokalipto