Forum Pro Ana
Forum Pro Ana - ANNOWY DOM

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

...Quod me nutrit, me destruit... jeżeli pragniesz do nas dołączyć utwórz wątek w części rekrutacyjnej, wcześniej zapoznaj się jednak z zasadami forum. Odpowiedz na pytania o sobie. Jesteśmy otwarte na nowych użytkowników. Rekrutacja otwarta zapraszamy nowe motylki.

#1 2023-07-05 22:56:56

mimi
Użytkownik
Dołączył: 2023-06-21
Liczba postów: 6
Obecna waga: 51
Wymarzona waga: 48
Wzrost: 170
WindowsChrome 114.0.0.0

ostrzeżenie

Ana stała się moim życiem. Znamy się od dobrych 8 lat. Byłam już na wielu grupach, forach, poznałam wielu ludzi, którzy byli w stanie zrobić wszystko byleby schudnąć.
Jedną z takich osób była pewna dziewczyna, bardzo zdesperowana i sfrustrowana że brak jej było silnej woli. Pewnego razu napisała do nas na grupie, że ma zamiar spróbować narkotyków takich jak amfetamina i kryształ ze względu na to, że jak wszyscy wiemy łatwo na nich szybko schudnąć, gdyż wycieńczają one organizm i poza tym blokują łaknienie, często nawet nie myśli się pod ich wpływem o jedzeniu lub nie jest się wstanie jeść ze względu na mdłości. Po dwóch tygodniach dziewczyna przestała się odzywać. Nie było od niej znaku życia przez następny miesiąc. Nagle z jej konta ktoś napisał wiadomość. Była to jej siostra... W skrócie napisała, że młoda 15 - letnia dziewczyna została znaleziona martwa u siebie w pokoju. Jak się później okazało była pod wpływem, wygłodzona, ze zniszczonymi zatokami i potężnie poranionym  gardłem. Podobno jej serce nie wytrzymało. Nie ma się co dziwić brała narkotyki po to by przecież nic nie jeść. Jak osłabione serce przez zaburzenia odżywiania mogło wytrzymać taki ciąg. Bardzo mną to wtedy wstrząsnęło. W tamtym momencie była w moim wieku. To było dla mnie chore i nie do pomyślenia. Jednak po 3 latach sama tego spróbowałam... Gdy brałam 3 dni duże ilości schudłam 4 kg. Super, co nie? No właśnie nie !!! Pamiętajcie jesteśmy zaburzone, a za tym ciągną się różne problemy w naszych głowach, delikatnych umysłach. Ja uciekałam od rzeczywistości, nie było mnie, była tylko błogość i bezproblemowość, ale powroty do rzeczywistości po takich substancjach są drastyczne. Zalążki depresji się pogłębiają, bezsensowność jest nie do zniesienia. Jesteśmy delikatne i podatne na uzależnienia. Zaburzenia odżywiania ciągną za sobą szereg innych konsekwencji. Nie sięgajcie po używki po to żeby poczuć się lepiej lub żeby schudnąć. Wiadomo wszystko jest dla ludzi, ale my musimy szczególnie uważać. Prawda jest taka, że mamy słabe serca i umysły.
Chudnijmy razem, ale z głową. Lepsza jest już dyscyplina od rujnowania się.

Offline

#2 2023-07-06 04:06:39

Autumnus
Gąsiennica
Dołączył: 2022-10-19
Liczba postów: 81
Obecna waga: 50
Wymarzona waga: 43
Wzrost: 168
Dieta: Wegetariańska - 850 kcal
WindowsFirefox 115.0

Odp: ostrzeżenie

Dziękuję za ten post - jest potrzebny  [dblpt]heart[dblpt]


Jestem piękna... Tylko uwięziona pod tłuszczem.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
Otwarta rekrutacja. Zapraszamy.

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
jis-pgf - klan-sfora - crystalmta - cs-heroes - citycenter