Forum Pro Ana
Forum Pro Ana - ANNOWY DOM

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

...Quod me nutrit, me destruit... jeżeli pragniesz do nas dołączyć utwórz wątek w części rekrutacyjnej, wcześniej zapoznaj się jednak z zasadami forum. Odpowiedz na pytania o sobie. Jesteśmy otwarte na nowych użytkowników. Rekrutacja otwarta zapraszamy nowe motylki.

#1 2023-06-06 18:59:59

lizaczek
Użytkownik
Dołączył: 2023-06-06
Liczba postów: 11
MacintoshSafari 7534.48.3

miejsce na radosne chwile

Moje drogie motylki nazywam sie roksana chrustek bylam juz ostatnio z wami ale mnie wywalono bo nie pojawialam sie 'to fajnie do was wrucic! zalozylam ten wątek bysmy tu wstawialy to z czego sie cieszymy'u mnie sie zmienilo-ooj duzo'od tamtej srody przeprowadzilam sie z dpsu w nowym sączu do dpsu w ciechanowie!dlaczego mnie to tak cieszy'''''juz wam muwie-pozywienie i posilki sie totalnie roznią w tych dwoch osrodkach:w nowym saczu bylo niezdrowe jedzenie nawet 4dokladki jak ktos chcial a tu zdrowe nie ma ani jednej dokladki i porcje male i masz zyc'supe!to mi pomoze w chudnieciu razem z aną'nie raz tu czulam bol brzucha z glodu'ale to nawet dobrze'kocham was motylki

Wiadomość dodana po 03 min 52 s:
W nowym saczu jednym slowem wszyztkich pasli a tu dbają o forme juz czuje sie jakas lzejsza jakbym zchudla

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
Otwarta rekrutacja. Zapraszamy.

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
historicallife - minecraftpremiumfree - mta-4game - worldschool - pentagram