Forum Pro Ana
Forum Pro Ana - ANNOWY DOM

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

...Quod me nutrit, me destruit... jeżeli pragniesz do nas dołączyć utwórz wątek w części rekrutacyjnej, wcześniej zapoznaj się jednak z zasadami forum. Odpowiedz na pytania o sobie. Jesteśmy otwarte na nowych użytkowników. Rekrutacja otwarta zapraszamy nowe motylki.

#1 2022-05-27 19:04:07

Kiki Chan
Użytkownik
Dołączył: 2022-05-27
Liczba postów: 1
AndroidChrome 102.0.5005.59

Hej

1. Ile masz lat - Niedawno skończyłam 18
2. Twój wzrost - 156 cm
3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna
Najniższa- 33 kg
Obecna- 38 kg
Najwyższa- Nie zabardzo pamiętam ale około 50 kg
4. Twój cel - 25 kg
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie? - Byłam 100% weganką, ogólnie próbowałam "zdrowo" warzywka i tp.
6. Jak zaczęło się Twe życie z Aną i ile lat jesteśc razem. - Zaczęło się jak miałam 12 lat, potem była przerwa na "leczenie", którego nie chciałam
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść? - Chcę dostać motywację, chcę aby forum pomogło mi w dążeniu do mojej wymarzonej wagi. Chciałabym też być wsparciem dla innych motylków.
8. Czemu akurat Ana a nie zdrowe odchudzanie? Czy jesteś w pełni świadoma swej decyzji i nie chodzi ci tylko o zgubienie kilku kilogramów? - Jestem w pełni świadoma. Zdrowe odchudzanie nie pozwoli mi dojść do mojej wymarzonej wagi, i nie da mi takiej kontroli.
9. Jaki masz stosunek do pro-Mia? - Kiedyś praktykowałam teraz raczej nie, wolę po prostu anę, według mnie jest bardziej skuteczna
10. Czy jakbys byla na pograniczu wychudzenia odchudzalabys sie dalej- Raczej tak, nie chcę żeby coś mnie powstrzymywało w dążeniu do celu.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
Otwarta rekrutacja. Zapraszamy.

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
minecraftpremiumfree - mta-4game - historicallife - wwe-f - wyjazd2016