Forum Pro Ana
Forum Pro Ana - ANNOWY DOM

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

...Quod me nutrit, me destruit... jeżeli pragniesz do nas dołączyć utwórz wątek w części rekrutacyjnej, wcześniej zapoznaj się jednak z zasadami forum. Odpowiedz na pytania o sobie. Jesteśmy otwarte na nowych użytkowników. Rekrutacja otwarta zapraszamy nowe motylki.

#1 2022-05-22 17:36:32

betka 90
Użytkownik
Dołączył: 2022-05-22
Liczba postów: 2
AndroidChrome 101.0.0.0

Cześć

1. Ile masz lat
33

2. Twój wzrost
155

3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna
Najniższa: 55 kg
Najwyższa:  95kg
Obecna:  85kg

4. Twój cel
50 kg

5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie?
Próbowałam stosować różne diety, koktajle oraz  przeróżne wspomagacze, które nie dawały efektów.

6. Jak zaczęło się Twe życie z Aną i ile lat jesteście już razem.
Dopiero zaczynam szczerze mówiąc i mam nadzieję, że mnie poprowadzicie

7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść?
Mam nadzieję na to, że otrzymam potrzebne wsparcie oraz wskazówki do osiągnięcia ideału.Ja również postaram się dać od siebie jak najwięcej.

8. Czemu akurat Ana a nie zdrowe odchudzanie? Czy jesteś w pełni świadoma swej decyzji i nie chodzi ci tylko o zgubienie kilku kilogramów?
Tak, jestem świadoma. Niestety zdrowe odżywianie nie jest dla mnie.
9. Jaki masz stosunek do pro-Mia?
Nie mam określonego stosunku.

10. Czy jakbys byla na pograniczu wychudzenia odchudzalabys sie dalej? Jakie masz podejscie do dekalogu (np. punktu o karaniu sie)?
Tak, uważam że jest on odpowiedni  dla mnie.

Od kiedy pamiętam byłam osobą ,,grubsza" od swoich rówieśników.Od zawsze byłam wyśmiewana z tego powodu.Mimo tego że się starałam to  zarówno w szkole jak i w domu byłam gorzej traktowana.Obecnie nie mam przyjaciół, każdy mnie omija i pokazuje palcem ze względu na wygląd.Ja osobiście czuje się bardzo źle w swoim ciele, potrzebuje ,żeby  ktoś dał mi kopa do zmian, ponieważ sama nie umiem sobie poradzić Chce pokazać że nie jestem popychadłem.Chce się wkoncu czuć dobrze w swoim ciele .

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
Otwarta rekrutacja. Zapraszamy.

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
tunedkrce - testoweforum123 - diskussion - czarnowod - noxon