Forum Pro Ana
Forum Pro Ana - ANNOWY DOM

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

...Quod me nutrit, me destruit... jeżeli pragniesz do nas dołączyć utwórz wątek w części rekrutacyjnej, wcześniej zapoznaj się jednak z zasadami forum. Odpowiedz na pytania o sobie. Jesteśmy otwarte na nowych użytkowników. Rekrutacja otwarta zapraszamy nowe motylki.

#1 2022-05-18 22:51:04

Suz
Użytkownik
Dołączył: 2022-05-18
Liczba postów: 1
Wzrost: 164
WindowsChrome 101.0.4951.67

Suz

Hej
1. Mam 25 lat
2. 164cm
3. Waga obecna 49/50 kg najniższa 44kg wymarzona: nie wiem jeszcze
4. Moim celem jest polubienie siebie, uczucie dumy z siebie. Pozbyć się wstydu
5. Moje dotychczasowe odchudzanie to różne głodówki, ograniczanie jedzenia i uprawianie sportów od 10 lat
6. Jak zaczęło się Twe życie z Aną i ile lat jesteście już razem- 10 lat, z drobnymi rozwodami. Tęsknię za poczuciem kontroli, odpoczynkiem od aktualnie modnej sylwetki fit.
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść? Oczekuję wymiany poglądów, obserwowania wzajemnie swoich decyzji. Chciałabym wnieść na nie  swoje przemyślenia i wsparcie.
8. Czemu akurat Ana a nie zdrowe odchudzanie? Czy jesteś w pełni świadoma swej decyzji i nie chodzi ci tylko o zgubienie kilku kilogramów? Mam za sobą proby samobójcze i hospitalizacje. Zdrowie- co to? Mówię o zdrowym stylu życia jednocześnie nosząc blizny po samookaleczeniach. Mówię o samoakceptacji, jednocześnie skrywając te blizny. Mam w sobie wielką fantazję śmierci.
9. Jaki masz stosunek do pro-Mia?  To są siostry. Generalnie współczujący, choć nie oceniam.
10. Czy jakbys byla na pograniczu wychudzenia odchudzalabys sie dalej? Jakie masz podejscie do dekalogu (np. punktu o karaniu sie)? Mało co jest mnie w stanie postrzymać od wyznaczonego celu


Jestem człowiekiem i nic, co ludzie nie jest mi obce

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
Otwarta rekrutacja. Zapraszamy.

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
oszusto - dziesiate - jaro - haszyk - mcpe4u