Forum Pro Ana
Forum Pro Ana - ANNOWY DOM

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

...Quod me nutrit, me destruit... jeżeli pragniesz do nas dołączyć utwórz wątek w części rekrutacyjnej, wcześniej zapoznaj się jednak z zasadami forum. Odpowiedz na pytania o sobie. Jesteśmy otwarte na nowych użytkowników. Rekrutacja otwarta zapraszamy nowe motylki.

#1 2021-07-21 12:05:46

tinyangel
Gąsiennica
Dołączył: 2021-07-21
Liczba postów: 23
Windows 7Chrome 91.0.4472.124

hej

1. Ile masz lat
2. Twój wzrost
3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna
4. Twój cel
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie?
6. Jak zaczęło się Twe życie z Aną i ile lat jesteście już razem.
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść?
8. Czemu akurat Ana a nie zdrowe odchudzanie? Czy jesteś w pełni świadoma swej decyzji i nie chodzi ci tylko o zgubienie kilku kilogramów?
9. Jaki masz stosunek do pro-Mia?
10. Czy jakbys byla na pograniczu wychudzenia odchudzalabys sie dalej? Jakie masz podejscie do dekalogu (np. punktu o karaniu sie)?

hej
1. mam 29 lat
2. 160 cm
3. najniższa waga-39, najwyższa-52, obecna-47
4.mój cel to 39 kg
5. wcześniej moje odchudzanie nie było za zdrowe, napady objadania się przewijane restrykcyjnymi dietami, od kilku lat, staram się jeść w okolicach 1500 kcal będąc na diecie, czasem jem mniej około 1000. Niestety dalej mam skłonności do objadania się i przez to wracam nieraz do punktu wyjścia.
6. Zaczęłam się odchudzać już będąc w gimnazjum, wtedy zaczęłam mocno koncentrować na wadze. Tak naprawdę towarzyszy mi przez całe życie, czasem mniej czasem bardziej. Od kilku lat nie potrafię patrzeć na siebie w normalny sposób.
7. Chciałabym poznać osoby, które mają podobne myślenie jak ja, chciałabym podzielić się moimi doświadczeniami, dawać wsparcie, czy wskazówki.
8. W zasadzie staram się by moja dieta była zdrowa, i nie była głodówką, ale zdaję sobie sprawę, że cel jaki sobie obrałam nie jest raczej aprobowany przez osoby które po prostu stosują dietę. Mam świadomość, że to z czym zmagam się można nazwać zaburzeniem odżywiania, aczkolwiek chciałabym do tego celu dążyć w taki sposób by nie szkodzić własnemu zdrowiu.
9. Nie krytykuję takiego podejścia ale nie jestem raczej zwolennikiem tego typu metod.. Sama w gorszych chwilach próbowałam wymiotować, ale w pewnym momencie zdałam sobie sprawę, że jest to bez sensu, i lepiej po prostu uzbroić się w cierpliwość i poczekać na efekty tak by sobie nie szkodzić. Ale rozumiem to, bo sama czasem cierpię z powodu mojej wagi i chciałabym efektów tu i teraz.
10. Jakbym była na pograniczu nie odchudzałabym się dalej, uważam, że katalog jest zbyt surowy i że w pewnym momencie te praktyki mogą się odwrócić przeciwko nam.

Offline

#2 2021-07-22 01:21:24

Porcelain
Administrator
Skąd: Okolice Warszawy
Dołączył: 2019-06-06
Liczba postów: 571
Obecna waga: 73.4
Wymarzona waga: 53-43
Wzrost: 156cm
AndroidChrome 91.0.4472.164

Odp: hej

Witaj na forum. Zapraszam do założenia dzienniczka. Miło nam będzie mieć u nas taką osobę jak ty


Za pare miesięcy podziękujesz sobie że dziś się nie poddałaś.

www.przyjaciolka-ana.blogspot.com

Offline

#3 2021-07-22 13:20:31

tinyangel
Gąsiennica
Dołączył: 2021-07-21
Liczba postów: 23
AndroidChrome 91.0.4472.120

Odp: hej

Dziękuję bardzo [dblpt]))) mi również bardzo miło

Offline

#4 2021-07-22 15:14:47

Isia2021
Gąsiennica
Dołączył: 2021-06-05
Liczba postów: 94
Obecna waga: 63,3
Wymarzona waga: 48
Wzrost: 165
AndroidChrome 91.0.4472.164

Odp: hej

Witamy, rozgość się [dblpt])


No pain, no gain.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
Otwarta rekrutacja. Zapraszamy.

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
mc-forum - gramofonik - loadcity - footballgate - alwaysevolvingpylife